Serwis www.irsi.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Cele Instytutu

Upowszechnianie idei dostępności e-administracji przy wykorzystaniu technologi IT.

Organizacja kongresów, konferencji, seminariów, warsztatów.

Prowadzenie działalności naukowej, badawczej i naukowo-technicznej.

Prowadzenie konsultacji, mediacji oraz doradztwa.

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Wspieranie zastosowań informatyki w różnych dziedzinach życia społecznego.

Prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie stosowania nowoczesnych technologii informacyjnych.

aktualności

SForce - Online Salesforce Meetup #13 - wydarzenie dla pasjonatów Salesforce

Dodano: 23.06.2021
Zapraszamy do wzięcia udziału w 13 edycji wydarzenia SForce - Online Salesforce Meetup, przeznaczonej dla pasjonatów i profesjonalistów Salesforce. Wydarzenie odbędzie się 24.06.2021 o godzinie 18:30.
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
 
SForce - Poland Salesforce Meetup to niezależna społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego
 
Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.
 
Agenda:
 
18:30 - Start prezentacji: IT Service Center - najnowsze rozwiązanie ITSM zbudowane na Platformie Salesforce - David Sitarek, Florin Pinte-Landgraf 
Q&A - Pytania do prelegentów 
 
+ David Sitarek
 
David jest odpowiedzialny za rozwój rozwiązań do budowy aplikacji customowych na Platformie Salesforce w Europie Wschodniej. Podczas swojej wieloletniej kariery w branży IT współpracował z firmami z całej Europy oraz klientami globalnymi. David ma bogate doświadczenie w doradztwie z zakresu transformacji cyfrowej, budowaniu długotrwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi. Posiada umiejętność sprawnego zarządzania projektami, wykorzystując przy tym swą specjalistyczna wiedze oraz umiejetnosc zarzadzania zespolem.
 
+ Florin Pinte-Landgraf
 
Florin jest architektem Platformy Salesforce odpowiedzialnym za pomoc klientom Salesforce w zrozumieniu jej funkcjonalności oraz integracji z istniejącymi środowiskami IT. Florin posiada doktorat z inżynierii oprogramowania oraz ma wieloletnie doświadczenie w branży IT.
 
Serdecznie zapraszamy!
lista aktualności

Partnerzy:

Copyright © 2013 - Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Wszelkie prawa zastrzeżone

Powered by: CMS Edito Realizacja: Ideo