Serwis www.irsi.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Cele Instytutu

Badania i analizy

Organizacja kongresów, konferencji, seminariów, warsztatów.

Prowadzenie działalności naukowej, badawczej i naukowo-technicznej.

Prowadzenie konsultacji, mediacji oraz doradztwa.

Upowszechnianie idei dostępności e-administracji przy wykorzystaniu technologi IT.

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Wspieranie zastosowań informatyki w różnych dziedzinach życia społecznego.

Prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie stosowania nowoczesnych technologii informacyjnych.

partnerzy

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka zostało powołane do życia w kwietniu 2006 roku i od tego czasu realizuje swoją misję, którą jest tworzenie i rozwój Podkarpackiego Klastra Informatycznego. Celem Stowarzyszenia jest m.in.: integracja środowiska podkarpackich przedsiębiorców branży telekomunikacyjnej, telefonicznej i informatycznej, wspieranie rozwoju przedsiębiorczości, wspieranie inicjatyw gospodarczych i podnoszenie wiedzy teleinformatycznej społeczeństwa. Ponadto Stowarzyszenie zajmuje się prowadzeniem doradztwa personalnego, współdziałaniem z organami władzy administracji rządowej i samorządowej w zakresie tworzenia korzystnych warunków działalności gospodarczej, a także przeciwdziałaniem bezrobociu, organizacją konferencji, szkoleń i seminariów i innymi działaniami zmierzającymi do rozwoju branży.

Ideo

Ideo Sp. z o.o. działa na rynku usług i technologii internetowych dostarczając skuteczne i konkurencyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu, e-biznesu, e-government oraz e-konsultingu. Jest obecna na rynku od 1999 roku, zatrudniając ponad 130 osób. Zrealizowała dotychczas projekty internetowe dla ponad 500 firm i instytucji.

 

LOGITO

LOGITO Sp. z o.o. wywodzi się z firmy Ideo, posiadającej ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych aplikacji dla firm i instytucji publicznych. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne narzędzia wspierające wszystkie aspekty działalności Twojej firmy. Do tej pory z naszej oferty skorzystało ponad 500 klientów. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu, wdrożeniu, integracji oraz utrzymywaniu systemów w branży finansowej, motoryzacyjnej, chemicznej, tworzyw sztucznych, budowlanej itp. Dotychczas integrowaliśmy się z takimi systemami jak SAP, IFS. Ponadto dysponujemy kompetencjami w obszarze rozwiązań dla administracji publicznej. Jest to system elektronicznego obiegu dokumentów zintegrowany z systemem ePUAP oraz podpisem elektronicznym. Zespół naszych pracowników jest autorem Platformy LOGITO, która została zaprojektowana w oparciu o technologię ASP.NET firmy Microsoft. Wraz z pozostałymi rozwiązaniami i produktami tej firmy możemy zaoferować pełen wachlarz rozwiązań informatycznych. Ponadto dysponujemy kompetencjami w obszarze technologii open–source.

Newsline

Newsline - wydawnictwo i portal internetowy skierowany jest do przedstawicieli branży komunikacji marketingowej. Na portalu prezentowane są wywiady, analizy i badania. Newsline wydał jedyne na polskim rynku opracowanie eksperckie zawierające szczegółowe wyjaśnienie terminologii związanej z PR - Leksykon Public Relations. Jego kolejnymi publikacjami są “Badania i pomiar efektów w PR” (Dariusz Tworzydło, Zbigniew Chmielewski), “Relacje z mediami w samorządzie” (Paweł Kuca, Dariusz Tworzydło) oraz "Tożsamość wizualna. Znak, system, wizerunek" (Dariusz Tworzydło, Zbigniew Chmielewski, Krzysztof Rychter).

Exacto

Exacto Sp. z o.o. jest zespołem doradców biznesowych, których doświadczenie i wiedza pozwalają prowadzić i moderować niezwykle skomplikowane projekty komunikacyjne (opracowywanie strategii, planów operacyjnych, doradztwo bieżące). Zarząd oraz doradcy powiązani z firmą Exacto przeprowadzili szereg działań polegających na tworzeniu oraz wdrażaniu strategii promocji, media relations, komunikacji wewnętrznej oraz crisis management. Realizowali wiele projektów badawczych, audytów komunikacyjnych. Organizowali konferencje, w tym Kongres Profesjonalistów Public Relations oraz Kongres Profesjonalistów IT. Wspierali procesy restrukturyzacyjne, a także te najtrudniejsze: upadłościowe.
 

Partnerzy:

Copyright © 2013 - Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Wszelkie prawa zastrzeżone

Powered by: CMS Edito Realizacja: Ideo