Serwis www.irsi.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Cele Instytutu

Badania i analizy

Organizacja kongresów, konferencji, seminariów, warsztatów.

Prowadzenie działalności naukowej, badawczej i naukowo-technicznej.

Prowadzenie konsultacji, mediacji oraz doradztwa.

Upowszechnianie idei dostępności e-administracji przy wykorzystaniu technologi IT.

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Wspieranie zastosowań informatyki w różnych dziedzinach życia społecznego.

Prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie stosowania nowoczesnych technologii informacyjnych.

aktualności

Przegląd nowoczesnych technologii dla sektora finansowego

Dodano: 07.05.2013

Liczarki wartościowe i zwykłe. Sejfy, multisejfy oraz galanteria w codziennym zastosowaniu. Branża finansowa w mediach społecznościowych. To tylko kilka zagadnień, które zostaną poruszone podczas konferencji „Wzrost bezpieczeństwa i pozycji rynkowej – przegląd nowoczesnych technologii dla sektora finansowego”. Spotkanie odbędzie się już 23 maja br. w Zamku Dubiecko, na terenie województwa podkarpackiego. Partnerem wydarzenia został Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Konferencja, organizowana przez Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej, będzie miała miejsce w malowniczym, XIII-wiecznym Zamku Dubiecko. Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli sektora finansowego, którzy zapoznają się m.in. z najnowszymi technologiami i narzędziami mającymi wpływ na podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz pozycji podmiotów na rynku. Partnerem spotkania jest także Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: GospodarkaPodkarpacka.pl, GC Nowiny, nowiny24.pl, portal Strefa Biznesu, BIZNESiSTYL.pl, Magazyn Strefa, CarpatiaBiznes.pl.

Nowe rozwiązania i technologie
Konferencja Klastra IT to okazja do przeanalizowania najnowocześniejszych rozwiązań ułatwiających pracę instytucji finansowych, w tym obsługę gotówki dzięki bankomatom i liczarkom. Eksperci w dziedzinie ochrony szczegółowo omówią wykorzystanie inteligentnych systemów dozoru i zabezpieczeń fizycznych. Udział w spotkaniu umożliwi poznanie nowoczesnych systemów archiwizacji i zarządzania dokumentami, technologii mobilnych, technik reklamy wykorzystujących geolokalizację oraz działań w social media pozwalających na lepszą obsługę klienta lokalnego. Oprócz merytorycznych wystąpień zaplanowano prezentację stoisk z nowoczesnymi sprzętami i technologiami, porady specjalistów, czas na rozmowy kuluarowe.

Jak zgłosić swoje uczestnictwo?
Aby wziąć udział w konferencji wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.klasterit.pl/rejestracja-na-konferencje/. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 16 maja br. Program oraz szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na: www.klasterit.pl  
 

lista aktualności

Partnerzy:

Copyright © 2013 - Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Wszelkie prawa zastrzeżone

Powered by: CMS Edito Realizacja: Ideo