Serwis www.irsi.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Cele Instytutu

Upowszechnianie idei dostępności e-administracji przy wykorzystaniu technologi IT.

Organizacja kongresów, konferencji, seminariów, warsztatów.

Prowadzenie działalności naukowej, badawczej i naukowo-technicznej.

Prowadzenie konsultacji, mediacji oraz doradztwa.

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Wspieranie zastosowań informatyki w różnych dziedzinach życia społecznego.

Prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie stosowania nowoczesnych technologii informacyjnych.

aktualności

Digitalizacja – trendy i technologie, które zmieniają biznes

Dodano: 18.09.2019
16 października w hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się debata klubowa organizowana przez Executive Club. Tematem przewodnim będzie „Digitalizacja – trendy i technologie, które zmieniają biznes”. Współorganizatorem wydarzenia jest BDO Technology.

Wydarzenie jest okazją do wymiany wiedzy pomiędzy ekspertami z sektora IT, dostawcami rozwiązań, przedstawicielami świata nauki oraz entuzjastami tematyki nowych technologii i digitalizacji. Podczas debaty będziemy dyskutować o najlepszych praktykach – tym, co i jak robić, aby uczestniczyć w wyścigu technologicznym. Eksperci pochylą się również nad tematyką nowych modeli biznesowych, transformacji rynku pracownika, bezpieczeństwie danych oraz bezpieczeństwie sieciowym.

Do udziału zostali zaproszeni m.in.: Marek Zagórski – Minister Cyfryzacji, Prof. Piotr Płoszajski – Katedra Teorii Zarządzania, Szkoła Główna Handlowa, Andrzej Dulka – Prezes Polskiej Izby Inwestycji i Rozwoju, Prof. Jacek Leśkow – Dyrektor NASK – Państwowy Instytut Badawczy, Tomasz Napiórkowski – Dyrektor Departamentu Rozwoju Usług Cyfrowych i Otwartości Danych w Ministerstwie Cyfryzacji, dr hab. Roman Szwed – Prezes Zarządu Atende, Michał Góra – Prezes Zarządu Alfavox, Piotr Paszczyk – Prezes Zarządu, APN Promise.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże przeznaczony wyłącznie dla przedstawicieli kadry zarządzającej i osób piastujących stanowiska dyrektorskie w firmach działających na polskich i zagranicznych rynkach. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy udziału w spotkaniu. Wszelkie szczegóły dostępne są pod adresem: potwierdzenia@executive-club.com.pl
lista aktualności

Partnerzy:

Copyright © 2013 - Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Wszelkie prawa zastrzeżone

Powered by: CMS Edito Realizacja: Ideo