Serwis www.irsi.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Cele Instytutu

Upowszechnianie idei dostępności e-administracji przy wykorzystaniu technologi IT.

Organizacja kongresów, konferencji, seminariów, warsztatów.

Prowadzenie działalności naukowej, badawczej i naukowo-technicznej.

Prowadzenie konsultacji, mediacji oraz doradztwa.

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Wspieranie zastosowań informatyki w różnych dziedzinach życia społecznego.

Prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie stosowania nowoczesnych technologii informacyjnych.

aktualności

Dyskusja o przyszłości marketingu miejsc i regionów

Dodano: 15.11.2012

Dzisiaj w Hotelu Garden Inn w Millenium Hall w Rzeszowie rozpoczął się II Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach – wydarzenie w całości poświęcone tematyce marketingu miejsc. W tym roku, stolica województwa podkarpackiego przez dwa dni będzie miejscem dyskusji o nowych trendach w komunikacji marketingowej jednostek samorządu terytorialnego. Partnerem wydarzenia jest Instytut Rozwoju Spoęłeczeństwa Informacyjnego.

Rozpoczęła się już druga odsłona Kongresu dedykowanego wszystkim, których pasją i zawodem jest podejmowanie wyzwań marketingowych z punktu widzenia jednostki samorządowej. W tym roku do stolicy podkarpacia zjechało ponad 150 przedstawicieli samorządów, agencji interaktywnych, public relations i mediów, którzy przez dwa dni będą brać udział w bogatych merytorycznie wystąpieniach i debatach oraz praktycznych warsztatach, jakie po raz pierwszy znalazły się w programie wydarzenia – wyjaśnia dr Mirosław Karapyta, Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Jeszcze dzisiaj uczestnicy wysłuchają wystąpień Jacka Pogorzelskiego, Dyrektora Zarządzającego Prime Code, Anny Proszowskiej-Sala, Prezesa Zarządu, Citybell Consulting, Bartłomieja Walasa, Wiceprezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, Pawła Tkaczyka, Prezesa Zarządu Midea Sp. z o.o., dr Magdaleny Florek, współzałożycielki i członka zarządu Fundacji Best Place – Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc, Szymona Sikorskiego, Prezesa Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Prezesa Zarządu Publicon, Michała Weryńskiego, Social Media Managera Fabryki e-biznesu Sp. z o.o. oraz Dariusza Chołosta, Dyrektora Zarządzającego, Korporacji Badawczej Pretendent Sp. z o.o.. W ostatniej części pierwszego dnia zaplanowano debatę z udziałem ekspertów i publiczności na temat promocji nowoczesnego samorządu, której moderatorem będzie Marzena Furtak-Żebracka, Dyrektor Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa.

Drugiego dnia praktyczne warsztaty
Program II Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach jest bogaty i zróżnicowany, a w gronie gości znalazło się wielu wybitnych ekspertów, którzy o marketingu miejsc będą mówić z perspektywy swoich doświadczeń. Idea wydarzenia nie jest jednak skoncentrowana wyłącznie na wystąpieniach praktyków. Siłą Kongresu są warsztaty, podczas których uczestnicy nabywają przydatne w życiu zawodowym umiejętności – mówi Tadeusz Ferenc, Prezydent Miasta Rzeszowa.

Drugi dzień wydarzenia skoncentrowany będzie na wystąpieniach Jarosława Reczka, Dyrektora Departamentu Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego i Cezarego Molskiego, Dyrektora Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Następnie swoje prelekcje wygłoszą Rafał Sanecki, Account Manager Gov&NGOs, Grupa Onet.pl SA oraz Wojciech Szymański, Kierownik Działu Promocji w Wyszukiwarkach, Ideo Sp. z o. o. Jak zaznacza Wojciech Materna, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka – Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach to nie tylko forum wymiany wiedzy. To także płaszczyzna dialogu, inspiracji i integracji. Takie spotkania jak nasze, sprzyjają poszerzaniu horyzontów, ale także nawiązywaniu nowych kontaktów. Nowością Kongresu są, odbywające się drugiego dnia, praktyczne warsztaty: Ocena skuteczności strategii w marketingu miejsc, prowadzone przez Piotra Lutka, Prezesa Kancelarii Doradczej Synergia oraz Kryzys w samorządzie, czyli jak zapobiegać i reagować, moderowane przez dr. Dariusza Tworzydło, Prezesa Zarządu Exacto Sp. z o.o. oraz dr. Zbigniewa Chmielewskiego, Wiceprezesa Zarządu Exacto Sp. z o.o. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia można zaleźć na stronie internetowej www.podkarpackie.org.pl
 

lista aktualności

Partnerzy:

Copyright © 2013 - Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Wszelkie prawa zastrzeżone

Powered by: CMS Edito Realizacja: Ideo